• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Reperi i njohur u bë baba, tashmë i përkushtohet vajzës

I dashuri i Kylie Jenner, reperi i njohur Travis Scott, ka ndryshuar totalisht pas lindjes së vajzës. Për ‘Daily Mail’, burime afër çiftit raportojnë që reperi ka ndryshuar totalisht që nga ardhja në jetë e vajzës. Ai është më i lumtur dhe i qeshur dhe koha që shpenzon me Stormin është e madhe.

Edhe karriera e tij pritet të ndryshojë bëjnë të ditur burimet. Ai do i përzgjedhë ftesat për koncerte që të kalojë sa më shumë kohë me vajzën dhe do jetë më selektiv me materialet muzikore që do publikojë në vazhdim./revistawho.com

CLOSE
CLOSE