• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ornela Bregu ka një “kritikë” për ftesat e dasmës së Marinës dhe Getit

Dasma e Marinës dhe Getit pritet të jetë një nga më të përfolurat e vitit. Para pak ditësh u publikuan ftesat e dasmës të cilat ishin të personalizuara për çdo të ftuar. Por Ornela Bregu ka një “kritikë për ftesat e dasmës së Marinës dhe Getit. Ajo ka uruar çiftin por sipas mendimit të saj do të ishte më mirë që emri i Marinës të ishte para Getit. Megjithëse një detaj i vogël se zbeh bukurinë e ftesave. Dasma do të mbahet më 10 shtator në Gjirin e Lalëzit. Nuk ka dyshim që Marina do të jetë një nuse e mrekullueshme./revistawho.com

CLOSE
CLOSE