• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Motra dhe kolege, ja cilat janë këngët e harruara që kanë bashkuar vajzat e njohura shqiptare

Janë motrat më të njohura në showbizin shqiptar. Kanë zgjedhur të kenë të njëjtin profesion, këngën, kanë një jetë në skenë dhe publiku i adhuron. Eranda dhe Irma Libohova, Adelina dhe Zanfina Ismaili, Ingrid dhe Inis Gjoni, Eni dhe Gerta Koçi janë motrat që përveçse kanë korrur sukses solo, kanë dhuruar emocione në të shkuarën edhe duke kënduar së bashku. Hite që ndoshta i keni harruar, por dikur ishin të preferuarat tuaja. Ju sjellim në kujtesë këngët e motrave më të njohura që kanë lënë gjurmë në historinë e muzikës shqiptare./revistawho.com

Eranda dhe Irma Libohova

Adelina dhe Zanfina Ismaili

Inis dhe Ingrit Gjoni

Greta dhe Eni Koçi

CLOSE
CLOSE