• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Mariza Ikonomi konkurrente në ‘Dancing With The Stars’, e lumtur në momentet e provave

Mariza Ikonomi është një nga konkurrentet e ‘Dancing With The Stars’ të këtij viti, që pritet të fillojë së shpejti. Partner në konkurrim për të do të jetë balerini Jurgen Bala. Ky i fundit ka zbuluar më anë të një fotoje në ‘InstaStory’ që provat kanë filluar dhe Mariza ndihet shumë e lumtur gjatë tyre. Çifti konkurrent duket se shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin, gjë që me siguri do t’i ndihmojë gjatë gjithë konkurrimit./revistawho.com

CLOSE
CLOSE