• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Majk dhe Capital T lajmëruan bashkëpunimin muzikor, ja detajet e reja

Dy reperat shumë të dashur për publikun Majk dhe Capital T, së fundmi kanë zbuluar me anë të fotove të publikuara në ‘Instagram’ se janë duke përgatitur një këngë së bashku. Shumë me emocion duket se po e presin këtë projekt të ri fansat, i cili padyshim do kthehet në hit të këtij viti.

Megjithëse janë munduar ta fshehin është zbuluar tematika e këngës, e cila do të bazohet në një histori dashurie. Këtë e zbulojnë fotot që ka siguruar Prive nga xhirimet e klipit ditën e djeshme në Shkup. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE