• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Këngëtari shqiptar tregon për ‘takimin’ me gruan e Donald Trump…

Seven Saraqi është një ndër këngëtarët kosovar më të suksesshëm. Numëron disa hite muzikore, ndër to edhe bashkëpunime me Noyzin. Në një intervistë për ‘Prive’ ai ka zbuluar disa gjëra që nuk i dimë për të. Një ndër to ishte takimi me Melanie Trump të cilin Seven e përshkroi si të çuditshëm.

Rezultate imazhesh për seven saraqi

“Ne ishim në të njëjtën ndërtesë, në kati 54 unë me miqtë e mi, në të 55-in suita e Trump. Ne shkuam gabimisht te dera e saj dhe vetëm kur shohim gjithë agjentët sekret dhe vetë zonjën e parë të dalin te dera. Të gjithë njerëzit i shtrinë në tokë dhe filluan t’i kontrollonin”, -ka treguar Saraqi./revisatwho.com

Rezultate imazhesh për seven saraqi

CLOSE
CLOSE