• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ju pëlqen Kim Kardashian? Ende nuk keni parë gjyshen e saj

Kim Kardashian është kryefjala e mediave në çdo dalje të saj publike. Por këtë herë Kim ka treguar disa kujtime nga fëmijëria midis të cilave dhe një foto të gjyshes së saj. Një zonjë e hijshme, e veshur bukur, e ulur në një oborr duke pirë diçka. Të mendosh se foto është shkrepur shumë vite më parë kur Kim, siç shihet ishte ende një vajzë e vogël. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE