• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ishte koha kur Geti vishej me rroba të lira, shikoni si dukej

Ma i madhi në vend, siç e quan ai veten në njërën nga këngët e tij, 9 vite më parë nuk shquhej për jetën e luksit që bën tani.

IMG_1930

I veshur thjesht dhe me rroba jo të shtrenjta, Getoar Selimi këndonte në lokale të zakonshme me një performancë pa shumë pretendime, shkruan “Panorama” por që gjithsesi ishte i suksesshëm.