• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Hillary Clinton vazhdon sagën e rrëzimeve, video bën xhiron e rrjetit

Ish Sekretarja e Shtetit Amrikan, Hillary Clinton, po pushton së fundmi mediat me video dhe foto nga rrëzimet e shpeshta në publik. Pas Londrës, vjen video nga Mandu në Indi ku ajo ka qenë ditën e hënë. Duke zbritur shkallët e një tempulli që kishte vizituar, Hillary ka rrëshqitur. Ndihmësit afrohen për ta mbajtur dhe ajo përsëri rrëshket. Ndoshta problemi kanë qenë këpucët, pasi në fund ajo i heq./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE