• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

FOTOLAJM/ Makinat më të shtrenja dhe të shpejta të policisë në botë

Kur flitet për makina të bukura e shtrenjta, gjithmonë mendja na shkon tek miliarderët që i disponojnë. Por jo vetëm sepse sipas një fotolajmi të publikuar në website “motori.it”, makina super luksoze dhe të shtrenja ka edhe në rajonet e policisë në disa vende të botës. Shikoni më poshtë për t’i shijuar.

CLOSE
CLOSE