• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

FOTO/ Vetëm të shihni çfarë bën këngëtari shqiptar për të argëtuar të bijën

Që vajzat janë pika e dobët e baballarëve, këtë e dimë të gjithë. Këngëtari shqiptar, Berkan u vu në qendër të vëmendjes pas pjesëmarrjes së tij në “Kënga Magjike” si dhe u bë baba për herë të parë. Vogëlushja bukuroshe quhet Beren dhe është kopja e vogël e të atit. Epo mund të themi që Berkan ka gjetur mënyrën më të çuditshme dhe “funny” për të bërë të voglën e tij të buzëqeshë. Në një foto të publikuar në “Instgram” ai shfaqet me flokë të lidhura bisht taman si Beren si dhe mimika të njëjta me njëri-tjetrin. “Copy-paste” është pak t’u thuash!

CLOSE
CLOSE