• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

E dini çfarë fshihet pas klipit të fundit të Drake?

  1. Reperi Drake jo më larg se para një muaji ka publikuar këngën e tij më të re “God’s Plan”, e cila ka arritur brenda një kohe të shkurtër miliona kilikime. Klipi i kësaj kënge në dukje është mjaft i thjeshtë, por në brendësi të tij fshihet një bamirësi e cila kap shifrën 996,631,900$. Kur reperi lajmëroi këngën e tij një numër i madh sponsorësh u vunë në dispozicion të tij duke grumbulluar miljona $. Por Drake në vend që ti shpenzonte këto lekë për të paguar njerëz që të bëheshin pjesë e klipit, vendosi ti shpërndante për bamirësi. Në klip shihen mjaft qartë momentet kur ai gëzon fëmijët në një jetimore, apo kur paguan në supermarket të gjitha ushqimet që njerëzit kanë marrë. Një veprim human dhe mjaft i zgjuar nga Drake! /revistawho.com

CLOSE
CLOSE