• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Dyshime për tradhëti, këngëtarja e njohur punëson një hetues privat

Jennifer Lopez nuk ka besim te i dashuri i saj, përderisa ka guxuar të shkojë deri në atë  hap sa të punësojë një  hetues privat. Ajo shprehet që është shumë e shqetësuar pasi ka dyshime që  ai po e tradhëton. Por gjërat mesa duket nuk shkuan dhe aq mirë ! I dashuri i këngëtares e zbuloi dhe një zënkë e madhe  shpërtheu. Lopez dhe Rodriguez  po mundohen të ruajnë balancën në  lidhjen e tyre, duke u përpjekur që të  lënë pas mëritë  dhe konfliktet. Supozohet që  dhe pse kanë 4 muaj që shoqërohen, ai nuk ja privon vetes të  shoqërohet me të  tjerë pë rvec Lopez.

CLOSE
CLOSE