• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Dy dasmat më të bukura të serialeve turke

Këto janë dy dasmat më të bukura të realizuara në një serial turk. Pavarësisht peripecive këta çifte ja kanë dalë të triumfojnë.

Dy aktorët luftojnë kundër fatit i cili i ndan disa herë, por në fund ata ja dalin të mbizotërojnë dhe martesa e tyre ishte ajo e cila na mahniti të gjithëve. Fustani i Nihanit, atmosfera edhe çdo gjë tjetër e bën këtë dasmë të ngelë gjatë në memorien tonë.

Syhani dhe Xhesuri në serialin “Xhesuri dhe e Bukura”

Një femër e bukur plot hijeshi dashurohet me një çun të pashëm dhe karakter të fortë. Historia e tyre e dashurisë ishte aq perfektë sa nuk mund të mos celebrohej. Martesa e tyre ishte po aq e bukur sa edhe vetë çifti.

CLOSE
CLOSE