• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Brit Awards 2018, bën bashkë dy këngëtaret shqiptare

Mbrëmjen e sotme do të mbahet Brit Awards 2018. Emrat më në zë të muzikës britanike, por jo vetëm do të jenë të ftuar ose do nderohen me çmime të ndryshme. Ky është eventi më i rëndësishëm muzikor në Britani, ndaj janë të shumtë ata që aspirojnë të jenë pjesë e tij. Këtë vit dy emra shumë të njohur të muzikës botërore, me origjinë shqiptare do të jenë pjesë e natës magjike. Rita Ora do performojë krah Liam Payne, ‘Your Song’, ndërsa Dua Lipa është e nominaur në 5 kategori dhe me shumë gjasa do të jetë fituese në disa prej tyre./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE