• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Bleona xhiro me qenin në qytet, vëmendjen e merr veshja dhe çmimi i saj marramendës

Bleona Qereti njihet për jetën e saj luksoze në Amerikë. Këngëtarja di si ta tërheqë vëmendjen e medias dhe këtë herë ka mjaftuar një foto e saj për të zbuluar disa detaje të jetës së shtrenjtë që ajo bën.

Sipas “WhattheyWearin”, faqes në Instagram që zbulon çmimet e veshjeve të VIP-ave, veshja e Bleonës kushton 4,750 euro. Fustani Chanel kushton 1,795 euro dhe çizmet Casadei me vlerë 2,775 euro./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE