• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Bashkë gjithmonë, Xhemi Shehu ndan ‘shqetësimin’ që ka nga Arbana

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani njihen për shoqërinë që kanë prej vitesh. Ato janë gjithmonë bashkë dhe disa nga këto momentet nuk ngurojnë t’i ndajnë edhe me ndjekësit në profilet personale në ‘Instagram’.

Rezultate imazhesh për xhemi shehu dhe arbana osmani

Ditën e sotme, me një foto të tavolinës dhe mikes së saj, Arbana ka bërë të ditur se ka nisur dieta.

Një video pasuese e bërë nga Xhemi zbulon të vërtetën e fotos në fjalë. “E dini pse nuk shëndoshem unë? Sepse çdo gjë e ha kjo (Arbana)”,-ka thënë moderatorja e njohur. Shakaja mes tyre është kthyer në një moment shumë argëtues edhe për ndjekësit në ‘Instagram’.

Me siguri çdo vajzë e ka gjetur veten në këtë video./revistawho.com