• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Barbana Dini përlot me fjalët e saj: “Nuk e di deri kur do mundem të vazhdoj të bëj sikur po jetoj…”

Ergi Dini ishte padyshim një nga zërat më të bukur shqiptar. Ndarja e tij nga jeta në një moshë të re ishte një humbje tragjike si për familjen ashtu dhe për publikun shqiptar. Motra e tij Barbana Dini është kthyer dhe njëherë në skenën shqiptare për të përfunduar rrugëtimin artistik të vëllait të lënë përgjysëm. Ajo na ka përlotur ditën e sotme, me një status dedikuar atij: “Nuk e di deri kur do mundem të vazhdoj të bëj sikur po jetoj…” Ergi Dini ka qenë fitues i “X Factor Albania 3” në vitin 2014. Ai u nda nga jeta pas një aksidenti tragjik me motorr i cili qe fatal për të dhe shokun e tij./revistawho.com

CLOSE
CLOSE