• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

6 daljet më të bukura publike të Angelina Jolie që nga divorci

Angelina Jolie është parë rrallë të dalë publikisht që nga ndarja me Brad Pitt. U thanë shumë gjëra mbi gjendjen e saj shëndetësore dhe psikologjike, por asnjëherë nuk zhgënjeu. Teksa shëtiste me fëmijët, apo dilte për pazar, Angelina me disa vështrime dhe e veshur bukur ju tregonte të gjithëve se gjërat ishin mirë. Por vetëm 6 nga shfaqjet e saj para publikut janë veçuar dhe janë komentuar si më të bukurat./revistawho.com

Angelina Jolie was photographed out and about with her twins, Knoxand Vivienne, on Sept. 15, and she looked totally glam in her little black tank top and matching pants. (Backgrid)
 

Angelina Jolie stunned at the 2018 Cambodia Town Film Festival in a black cami, skirt and shawl. (Backgrid)

Angelina Jolie stunned in nude pumps and a cream long-sleeved dress while getting ice cream with Maddox on Sep. 9. (Backgrid)

Angelina Jolie dressed in stylish black pants with a long matching black coat in an outing with Shiloh and Knox on Aug. 15. (Backgrid)

On Aug. 22, Angelina Jolie took her daughters Shiloh and Zahara out for a shopping trip in Los Angeles  and stunned  per usual, in a long, lacy dress. (SplashNews)

Angelina Jolie, 42, took some of her cadre of amazing kids with her to the Rose Bowl Flea Market in LA on Sunday, Dec. 10! For the outing, she chose a low-key ensemble but her incredible beauty was hard to miss! (Backgrid)