• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Lajme

3 të famshme, 1 fustan… Cilës i rri më mirë?

Ky fustan tyli në ngjyrë bezhë pastel, me elementë të shkëlqyeshëm në pjesën e belit dhe qafës, duket të jetë shumë i pëlqyer për personazhet e famshmëm në Shqipëri. Fustanin, që e gjeni në dyqanin e Zaimina Vasjarit, e kanë veshur deri tani tre vajza të njohura të ekranit. E para që e ka veshur për ta prezantuar fustanin ka qenë modelja Françeska Jaçe, pas saj Dorina Mema u shfaq me këtë fustan në një prej eventeve të kryeqytetit dhe së fundmi fustani është veshur edhe nga këngëtarja shumë e dashur, Eranda Libohova. Cilës i shkon më shumë sipas jush? / revistawho.com

CLOSE
CLOSE