close
BukuriKëshillaShëndet

Dieta me limon, humbni 10 kg brenda dy javësh

benessere-dieta-limone_660x380

Gjashtë limonë, ujë dhe mjaltë janë përbërësit që mund t’ju ndihmojnë të humbni 10 kg brenda dy javësh sipas “bota sot”. Kjo dietë e çuditshme dhe shumë e efektshme e limonit është shumë e thjeshtë.

Ju duhet të pini një përzierje me lëng limoni dhe ujë çdo ditë në stomak bosh menjëherë pas zgjimit.

Kjo dietë limoni ka dy përfitime shumë të rëndësishme shëndetësore: detoksifikon tërë trupin dhe ju ndihmon të humbni mbipeshën.

loading...