• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

Vuani nga ankthi por nuk e dini? Ja cilat janë simptomat e tij

Janë të shumtë personat që vuajnë nga ankthi por pa e ditur se bëhet fjalë pikërisht për të.
Mjekët tregojnë se cilat janë simptomat që shfaqin të gjithë personat që vuajnë nga ankthi dhe që nuk e trajtojnë atë.
Rrahjet e forta të zemrës, janë një nga simptomat e ankthit.
Ndjesia e të fiktit, sa herë që jeni në ambiente të zhurmshme apo të shumë populluara.


Djersitje e vazhdueshme dhe ndjesia e mbytjes.
Probleme me gjumin.
Në qoftë se herë pas here ju shfaqen këto simptoma, me siguri vuani nga ankthi dhe duhet t’i drejtoheni mjekut neurolog për të marrë këshillat përkatëse./revistawho.com