• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Jetë, Këshilla, Lajme

Ushqimet që janë në shërbim të bukurisë suaj

Me siguri përpiqeni gjatë gjithë kohës që të dukeni bukur dhe përdorni lloj e soj kremrash që t’iu bëjnë të dukeni më ë freskët dhe e bukur. Në fakt zgjidhja ndodhet te ushqimi që hani çdo ditë. Kjo listë ushqimesh me siguri do iu ndihmojë të merrni vendime.

Floku

Djathi ndihmon në rritje

Midhjet i forcojnë dhe i bëjnë më të plotë

Salmoni i rrit dhe shton shkëlqimin

Spinaqi nuk lejon rënien e flokut

Lëkura

Fasulet e zeza ndihmojnë në zhdukjen e akneve

Avokado e zbut lëkurën dhe e bën të shëndetshme

Kosi grek vonon daljen e rrudhave

Vaji i ullirit zhduk ënjtet në fytyrë dhe acarimet. /revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE