• youuinsttaaffccbb
TEST
Shëndet

Ja çfarë ndodh nëse pini limon me mjaltë çdo ditë…

Nëse pini çdo ditë një gotë lëng me limon dhe mjaltë:

-Nuk do sëmureni me grip dhe nuk do keni dhimbje stomaku gjithë vitin

-Nuk do keni nevojë të pini kafe dhe do zgjoheni herët në mëngjes

-Nëse edhe familjarët tuaj do fillojnë ta pinë, do jetoni shëndetshëm dhe të lumtur

Ka disa arsye pse kjo funksionon:

  1. Të mbron nga infeksionet
  2. Përmirëson tretjen
  3. Lëkura juaj do të shkëlqejë