• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

Pse dita e Shën Valentinit mund të jetë një ditë pushimi perfekte nëse je beqare

Shën Valentini është shumë afër dhe padyshim ditë e veçantë, por jo të gjithë i gjen çift. Megjithatë kjo nuk do të thotë që beqarët nuk mund ta shfrytëzojnë këtë ditë në maksimum. Ne ju tregojmë si ta bëni këtë ditë sa më të bukur për veten tuaj. Në fund të fundit mund ta ktheni në një ditë pushimi të shpenzuar më së miri.

Trajtoni fytyrën dhe trupin

Pse të mos e shfrytëzosh këtë ditë për pedikyr, manikyr ose masazh.

Bëhu përtace atë ditë

Thjesht rri ulur dhe shijo një film apo programin televiziv të preferuar.

 Fol me një zonjë në moshë

Nëse do ta njohësh dashurinë në një aspekt tjetër, nuk ditë më të përshtatshme për atë temë se 14 shkurti. Ndaj flisni me gjyshen tuaj apo dikë tjetër. Dashuria e parë me sytë e tyre do ju ndryshoj mënyrën si mendoni.

Mblidh shoqet dhe festoni

Shko në një bar vetëm dhe shijo një pije dhe pak kohë me veten

CLOSE
CLOSE