Për tendencën e fundit të xhaketave kërko në gardërobën e tij (FOTO)


Në momentin që në botën e modës e në street style mbizoteron look-u feminist, siç janë fustanët prej mëndafshi, disa nga femrat që morrën pjesë në Javën e Modës sollën një tjetër trend, krejtësisht të kundërt nga kjo rrymë. Xhaketat të frymëzuara nga gardëroba e meshkujve.Motivet bardhezi, stili “Prince of Wales”, xhaketat njëngjyrëshe e në të gjitha gjatësitë janë disa nga ato që ekuilibrojnë kombinimin e stilit hermafrodit me atë të elegancës femërore.

Si ta veshësh?

Xhinse, pantallona klasike, funde serioze midi ose fustane të gjatë. Idetë e mëposhtme vijë direkt nga rrugët franceze dhe kombinimet janë të suksesshme. Nëse zgjidhni këtë stil preferoni xhaketat në ngjyra të ëmbla dhe mos u friksoni nga masat më të mëdha me vata.

8625ddeefdd75c83063dff48904a8ac0

Picture 1 of 6

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password