• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

Një çantë në formë shporte, e duhura për çdo rast…

Çanta ‘shportë’ është një trend i futur së fundmi në modë, prandaj preferohet shumë.  Nga dalja pë një kafe deri te një mbrëmje elegante me miqtë, ka shumëllojshmëri zgjedhjesh. Nëse ju pëlqen dhe doni të keni tendencat e fundit në gardërobën tuaj, ne ju tregojmë modelet që mund të përdoren për çdo rast. /revistawho.com

 

 

CLOSE
CLOSE