• youuinsttaaffccbb
TEST
A e dini se ..., Bukuri, Jetë, Këshilla, Lajme

Maska e cila ngre gjokset e lëshuara për vetëm 5 ditë

Gjoksi i lëshuar për çdo femër është një kompleks i cili paraqitet pas shtatzanisë por edhe kur humbet peshë në mënyrë të shpejtë, shkruan Kosovarja.

Për rregullimin dhe kthimin në formën e mëparshme, ka zgjidhje edhe pa ndërhyrje kirurgjike.
Gjithçka që iu nevoitet në këtë rast është një lugë jogurt, një vezë dhe një lugë vitaminë E, e cila mund të gjendet në .
Përzieni të gjitha këto dhe aplikoni maskën në gjoks duke përsëritur këtë proces për disa ditë radhazi, e që rezultatet e dukshme do t’i vëreni për 5 ditët e para.

CLOSE
CLOSE