• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Lajme

Kjo është dita më e mirë e vitit për të propozuar për martesë!

Nëse po mendoni t’i propozoni partneres suaj, përmes këtij artikulli ne do ju tregojmë ditën e përshtatshme që duhet t’i uleni në gjunjë.
Në fakt dita e duhur po afron kështu që blini unazën që ta keni gati. Krishtlindjet janë zyrtarisht dita më e mirë e vitit për të propozuar. Po po, nuk është Shën Valentini, por Krishtlindjet.

ChilliSauce, një kompani e specializuar në organizimin e eventeve, vëzhgoi 10,000 njerëz përreth Britanisë së Madhe dhe zbuluan se 31% prej tyre menduan se prag Krishtlindjet janë dita më e mirë për të propozuar, duke vijuar me DShën Valentinit me 22% dhe mbrëmjen e Vitit të Ri me 18%./ GazetaEkspress

CLOSE
CLOSE