• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

Këtë veprim që bëni çdo ditë në duart tuaja, duhet ta ndaloni tani

Njerëzit kanë vese të ndryshme, disa hanë thonjtë, të tjerë kanë sjellje të ngulitura nga fëmijëria. Shumë nga ju nuk e dinë se një prej këtyre veseve po ju prish shumë punë. Bëhet fjalë për heqjen e mishrave ‘të këqinj’ rreth thonjve.

Disa nuk i vënë re teksa rriten dhe pavarësisht se janë kaq të vogla dhembin në shpirt. Duhet të dini që nuk janë pjesë e thoit, por janë vetëm copa të lëkurës që dhembin për shkak të vendit ku ndodhen.

Nuk duhet kurrsesi ti këpusni pasi, duke u përpjekur të hiqni ato copa lëkure të këqija ju po hiqni edhe një pjesë të mirë të lëkurës që ju mbron nga bakteret./revistawho.com

Rezultate imazhesh për HANGNAILS

Rezultate imazhesh për HANGNAILS

CLOSE
CLOSE