• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla

Keni shumë rroba dhe nuk dini ku t’i vendosni? Ja disa mënyra si të krijoni hapësirë në garderobën tuaj

Përgjithësisht vajzat kanë probleme me vendosjen e rrobave të reja. Blejnë shumë dhe në fund pjesa më e madhe e tyre ju ngelet jashtë. Megjithatë nëse tregoheni më të kujdesshme ju mund të krijoni hapësirë edhe për disa veshje të tjera.

  1. Pastroni rrëmujën që keni në garderobë.
  2. Hiqni rrobat që nuk i vishni.
  3. Ndani rrobat e dimrit nga ato të verës.
  4. Palosini bluzat më vete dhe xhinset më vete. /revistawho.com