• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Jetë, Këshilla, Lajme

Ja vendi ideal për të dalë me partnerin sipas shenjës së horoskopit

Një darkë dhe film? Jo. Kjo është bërë shumë “mainstream” tashmë. Hidhini një sy aktiviteteve interesante që duhet të bëni me partnerin ose partneren tuaj duke u nisur nga shenja e horoskopit.

demi

Dashi: Merrni përsipër një ngjitje në mal.

Demi: Prenotoni një ditë çift në spa.Binjakët: Shkoni dhe bëni qejf në një koncert jashtë vendit.

Gaforrja: Shpenzojeni ditën duke bredhur në një panair me gjëra antike.Luani: Vishni pantallonat tuaja më serioze dhe mbathjani për në opera.

Virgjëresha: Ndizni disa qirinj dhe gatuani darkë bashkë.

Peshorja: Vizitoni një lagje unike dhe të re për ju, në qytetin tuaj.

Akrepi: Shkoni pranë një lumi, ku të bëni qejf dhe të keni privatësinë tuaj.

Shigjetari: Vizitoni një fermë ose një kopësht zoologjik. Bricjapi: Shkoni të vizitoni një ekspozitë muzeumi të veçantë.

Ujori: Aplikoni për t’u regjistruar ne kopështin lokal të komunës tuaj.

Peshqit: Shkoni për një piknik pranë detit.