• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë

FOTO/ Tuna dhe Patrisi shfaqen më të dashuruar se kurrë

Historia e tyre e dashurisë u bë publike në ditët e fundit kur në jetë do të vinte vogëlushi i ëmbël, Tian. Tuna dhe Patris po e shijojnë në maksimum ndjesinë e të qenit prindër, pasi në çdo moment shfaqen më të përkushtuar se kurrë si dhe fokusi i tyre primar mbetet vetëm djali. Teksa Tiani ka pasur sot një vizitë rutinë te mjeku, bie në sy çifti që duken më të dashuruar se kurrë porsa vështrojnë Tianin e vogël plot adhurim. Fotoja është shkrepur nga një punonjës i spitalit, por që më pas vetë Tuna e ka postuar në profilin e saj ku thotë: “Bebja jonë po rritet”.
Një foto kaq e bukur familjare saqë na u mbushën sytë me zemra.

CLOSE
CLOSE