• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

FOTO/ Të brendshme për Krishtlindje, ja disa modele seksi

Ashtu siç e do tradita, të brendshmet për Vitin e Ri janë të kuqe. Pra, duhet të visheni me një komplet me ngjyrën e pasionit për tu dukur më seksi, me dantella joshëse. Protagonistë absolutë janë dantellat, tyli dhe tejdukshmëria. Grazia sjell një sërë modelesh që nga ai me dantellë i Chantelle i pasuruar me motive floreale të kuqe të ndezura, tek Miss Naory me një nuancë më të errët duke luajtur me kontrastin e të kuqes. Pra, i vetmi siklet është zgjedhja e tyre. Për ato femra që duan të ndihen joshëse modeli i Stella Mc Cartney me cut out që zbulon ijet dhe kurrizin në një formë vërtetë joshëse. Duhet të guxosh! Por gjithashtu nuk duhet nënvlerësuar edhe fuqia joshëse e “body”. Një shembull? Propozimi i Christie, flakë të kuqe, me dantella. Për më të guximshmet, Grazia sugjeron sutjenat e La Perla, që janë tyl i punuar me broden që thekson motivet floreale duke krijuar një efekt elegant.

1482485074_la-perla 1482485090_la-perla1 1482485098_la-perla2 1482485107_miss-naory 1482485121_miss-naory1 1482485134_cut-out-i-stella-mccartney 1482485144_calvin-klein 1482485152_chantelle 1482485163_chantelle1 1482485172_christies 1482485182_cosabella

 

CLOSE
CLOSE