• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla, Lajme

FOTO/ Kombinimet festive për të gjitha shijet

Velvet, e argjendtë, ngjyrë floriri, jumpsuit, fustan apo fund…

Cilado qoftë zgjedhja juaj, look-u festiv duhet të flaSë gjuhën e elegancës, hijeshisë dhe klasit ! Duhet të keni kujdes mos e teproni me aksesorët apo grimin, në mënyrë që pamja juaj të jetë sa më e pastër e asgjë e juaj mos të bëjë zhurmë, duke prishur harmoninë e së bukurës. Në fotogalerinë e mëposhtme Living ka përmbledhur disa ide, të cilat kënaqin çdo shije.

60a3b85f31df6bb9c3eaf051e6714db5 a48e895d2b0530a9129c3b400205817b b1bbddd03b5b923be97b75528255376d d021c55fae76bb0fcb2e3739a472894f