FOTO/ Ja çfarë të vishni natën e ndërrimit të viteve


Gati për të ngritur një dolli për fillimin e 2017? Nëse ende nuk e di se çfarë do të veshësh mos u shqetëso! Ja disa veshje për Vitin e Ri, që nga minifundi i shdritshëm tek dantellate ylberta. Mos harroni, e rëndësishme

Fund
Romantike dhe sensuale. Zgjidhni një veshje të kombinuar me fund në formë tubi dhe një bluzë të shkurtër me gjysëm krahë. Ndriçoni me çizmet e shkurtra si të Tom Ford me shkëlqim argjendi.

Bluzë dhe pantallona
Kadife e shndritshme. Njësoj si ky komplet i Zarës me një nuancë të shndritshme të grisë për ta kombinuar më trëndafila të kuqe. Mund ti kombinoni me një palë këpucë kamoshi gjeometrike.

Fustanet e shkurtër
Për një rezultat mes romantikes dhe stilit rock. Një fustan ngjyrë bakri i shndritshëm si i Fendi kombinohet shumë mirë me një bluzë të zezë transparente. Kombinojini me një palë këpucë të zeza me rripa tek kyçi këmbës.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password