• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë

FOTO / I keni zgjedhur dhuratat për këtë fundvit? Nëse jo, hidhini një sy këtyre sugjerimeve. Janë fantastike!

Dhjetori është muaji kur ne japim e marrim dhurata më shumë se në çdo muaj tjetër të kalendarit. Megjithatë, zgjedhja e dhuratës së duhur për njerëzit e zemrës me kalimin e viteve bëhet gjithnjë e më e vështirë. Por është një dyqan në Tiranë, që si në çdo festë, edhe këtë herë na e bën më të lehtë zgjedhjen. Larmishmëria e dhuratave të “Le Futur”, bën që të kesh mundësi të zgjedhësh dhuratat e duhura për cilindo nga njerëzit e dashur, qofshin këta fëmijë, adoleshentë, të rritur, apo edhe të moshuar. Në “Le Futur” gjen gjithçka. Koleksioni i ri i dhuratave sapo ka mbërritur dhe pjesë e tij janë disa krijime unike që përfshijnë korniza, arka kursimi, jastëkë, drita, souvenire, pajisje elektronike, e shumë e shumë dhurata të tjera. Adresa është fare e thjeshtë, përballë shkollës “11 Janari” në Bllok, mbi “Toshiba”. Sakaq “Le Futur” tashmë e gjeni edhe në Pazarin e Ri të Korçës, ku mund të gjeni po ashtu produkte unike. Mos nguroni, shkoni dhe bëni të lumtur njerëzit tuaj të zemrës me fare pak shpenzime, sepse në “Le Futur” edhe çmimet festojnë. / revistawho.com

Korniza që flet vetë
Korniza që flet vetë
14572904_1244000798985294_6183758990338532934_n
Kamera për të apasionuarit e sporteve ekstreme, nën ujë, në xhiro me biçikleta, etj
15541290_1303263736392333_6245495144955075558_n
Le Futur në Pazarin e Ri të Korçës
15400405_1290190334366340_3463351458000708223_n
Abazhur si hënë me usb
15338641_1290190207699686_2840091159862696480_n
Plasma tube
15421003_1290190204366353_7002357103307645832_n
Kasë për iphone 5, 5s, 5SE
15420765_1290190137699693_8220245518802467867_n
Ora me emoji 30 cm
15338635_1290190134366360_4177635200116785213_n
Jastëk emoji 20 cm, 30 cm dhe 50 cm
15380723_1290190007699706_596298128803306237_n
Një orë unike që projekton yjet
15350436_1290189931033047_7549801143838773246_n
Pupa me emoji, numrat 37-42
15068270_1290189874366386_5333223554408148192_o
Kavanoza me sensor edhe me panel diellor
15284182_1290189817699725_3930486707535066509_n
Jastëk emoji
15181215_1272693296116044_7340871233687225379_n
Këto janë syze për dembelët që duan të lexojnë shtrirë. Provojini!
15078998_1272693266116047_5104363753455133727_n
A i mbani mend lojërat me xhetona. Tashmë ne e kemi në variantin mini ku mund të luani lojëra pa fund
15203377_1272693006116073_1318218680589808019_n
Qindra kombinime ngjyrash për të krijuar një super atmosferë
15055863_1269839556401418_1977945108363775115_n
Gotat që ju thonë mirëmëngjes
15107474_1269839406401433_8798172321368676829_n
Gota me emoji
15181188_1269839249734782_6097154201359412857_n
Bateri portative për çdo smartphone
15134672_1269839226401451_2904398597289070713_n
Drita që ndryshon ngjyrë
15078632_1269839193068121_6476807891815580110_n
Kufje energy DJ, drita si hënë dhe një kornizë moderne
14714871_1244001675651873_3144444811248065471_o
EnergySistem ka një pajisje të dedikuar për një cilësi muzike me Hi-Fi
14560000_1244001665651874_30873552245493141_o
Boksi me bluetooth që do e kthejë ambientin ku ndodheni në një club plot energji
14633609_1244001112318596_2112915118329376234_o
Energy tablet Neo 10.1. Cilësi dhe madhësi perfekte…
14680549_1244001102318597_7883133055446634247_n
BLU Pure XR është telefoni i parë nga BLU me 3D touch si iPhone. Ky telefon është një bishë me 4GB RAM, 64GB memorie të brendshme, Ekran 5.5 inch full HD AMOLED me 3D touch, Fingerprint Scanner,16 mp & 8 mp kamera
Ky është kompjuteri i lojërave më i vogël në botë. Lidhe me TV dhe luaj 200 lojëra
Ky është kompjuteri i lojërave më i vogël në botë. Lidhe me TV dhe luaj 200 lojëra
15181429_1272693209449386_1541170653087093664_n
Një kasë për IPAD perfekte për nostalgjiket e apple
15178064_1272693139449393_1866257997535486275_n
Kjo gota ka një mesazh shumë domethënës
15122943_1272693009449406_2595185815247299615_o
Boks me bluetooth Kubik Rubik LED që ndryshon sipas muzikës

      

Marrës vendimesh. Tunde dhe përgjigjja do t'ju vijë
Marrës vendimesh. Tunde dhe përgjigjja do t’ju vijë
Jastëk emoji
Jastëk emoji