• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla, Lajme

Dëshironi flokë me volum? Këto këshilla do ju ndihmojnë

Flokët voluminozë janë gjithmonë më të preferuarit e të gjitha vajzave. Nëse keni këtë lloj floku ju jeni shumë me fat, pasi ata duken shumë të shëndetshëm dhe më të gjatë. Megjithatë, për të gjitha vajzat që dëshirojnë flokë të tilla ne po ju tregojmë disa mënyra që do ju ndihmojnë t’i bëni të duken plot volum.

1- Ndryshoni drejtimin e flokëve. Pra, nëse ju i keni të ndara në mes kthejini anash.

2- Pjesën e rrënjës kriheni mbrapsht.

3- Përdorni shampo për volum.

4- Flokët thajini me kokën poshtë.

5- Kur të flini gjumë mos i kapni, por thjesht rrotullohini dhe mbajini lart kokës.

6- Aplikoni shampo të thatë.

CLOSE
CLOSE