• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

A duhet të mbajmë aksesorë në plazh këtë verë? Ja çfarë këshillon Rezarta Skifteri

Të gjithë pyesim veten a do të na duhen aksesorët këtë vit në plazh dhe si do i kombinojmë ato me rrobat e banjos. Dilema u zgjidh. Stilistja Rezara Skifteri ka sugjeruar mos përdorimin e aksesorëve këtë vit në plazh.

E ftuar në ‘Wake Up’ në ‘Top Channel’, stilistja ka dhënë këshilla për modelet e rrobave të banjos që do të jenë trend gjatë kësaj vere si dhe ka vendosur theksin tek mospërdorimi i aksesorëve.

Tashmë do e kemi më të lehtë, në çantën e plazhit do të marrim më pak gjëra./revistawho.com

CLOSE
CLOSE