• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Shëndet

7 ushqimet më të shëndetshme në planet…

Ka shumë ushqime të shëndetshme por doktor Paul Haider na tregon 7 ushqimet më të shëndetshme të cilat janë:

kale

1.Lakra jeshile

two-heads-of-broccoli

2.Brokoli

almonds-in-a-bowl-on-wooden-table-max

3.Bajamet

Wooden spoon of spirulina algae powder on wooden background
4. Spirulina (e përbërë nga algat që mund të konsumohet nga njerëzit dhe nga kafshët)

lentilsrice

5.Thjerrëzat dhe orizi kaf

download

6.Spinaq

Sweet potato
7.Patatet e ëmbla