close
Në shtëpinë e...

FOTOT/ Futbollisti nxjerr në shitje shtëpinë e tij përrallore por askush nuk e blen

d10-47_1476088568-9641991

Kjo është shtëpia përrallore e ish-futbollistit të Manchester-it dhe Evertonit, Fil Neville, i cili e ka nxjerrë në shitje. Ai e ka nxjerrë në shitje për 3.5 mln paund, por deri tani nuk ka marrë asnjë ofertë. Pavarësisht se vila në Manchester është tejet moderne, nuk duket të ketë njeri të interesuar, ndonëse është në shitje prej muajsh, shkruan “Express”. Neville madje është ofruar të ulë çmimin nëse dikush është i interesuar, por shtëpia ende mbetet bosh.

d12-25_1476088572-2968594
d11-32_1476088570-9208696
d9-53_1476088567-2141708
d7-70_1476088565-894667
d6-72_1476088535-1686661
d5-85_1476088533-2002515
d4-92_1476088531-5614400
d3-98_1476088529-9617145
Tags : futbollistiPerralleShtepia
loading...