• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Harrojeni ndarjen, Tuna dhe Patris festojnë së bashku

Para pak kohësh në media qarkulloi lajmi se Tuna dhe partneri i saj, Patrisi, ishin drejt ndarjes. Fakti që Tuna nuk e ndiqte bashkëshortin e saj në rrjetin social Instagram shpejt u bë arsyeja e hipotezave mediatike. Por çifti duket se i ka lënë pas problemet dhe po shijon në maksimum festat. Fotot e publikuara nga Tuna në profilin e saj në Snapchat hedhin poshtë të gjitha aludimet. Nëpërmjet fotove këngëtarja, e cila para pak kohësh u bë nënë, prezanton shtëpinë e saj dhe dekorin që ka zgjedhur për festat. Një shtëpi e mbushur plot dashuri, do ta quanim ne. Duket sikur çdo gjë ndodhet në vendin e vet.

CLOSE
CLOSE