• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi

Si silleni kur bini në dashuri bazuar në shenjën tuaj të horoskopit…

Dashi – Kur Dashët bien në dashuri duan të dinë çdo gjë për ty. Ata bëjnë shumë pyetje.

Demi – Kur ata përpiqen t’ju bëjnë për vete, tregojnë se nuk ju besojnë juve. Dhe në fakt nuk ju besojnë.

Binjakët – Ata do t’ju tregojnë se kanë rënë në dashuri me ju. 

Luani – Ata bëhen mbështetes, ju bëjnë të ndiheni mirë pranë tyre dhe ju do ndiheni se nuk keni nevojë për dikë tjetër.

Gaforrja – Ata do përpiqen t’ju bëjnë të qeshni. Ata dashurojnë shumë por edhe shqetësohen shumë.

Virgjëresha – Ata bëjnë sikur ju nuk i interesoni por kur të sigurohen që ju i doni vërtet, ata do t’jua shfaqin dashurinë.

Peshorja – Ata bëhen të pavendosur. Peshoret janë të dashurit më të mirë të zodiakut por ata kontrollojnë edhe balancën.

Akrepi – Ata duken të qetë por në mendjen e tyre kanë frikë se mos ti po shikon dikë tjetër.

Shigjetari – Ata duan të bëjnë çdo gjë me ty, të dalin, t’ju bëjnë të qeshni etj.

Bricjapi – Ata bëjnë pyetje për të ardhmen sepse duhet të sigurohen se ku do arrijnë.

Ujori – Nëse ata ju pëlqejnë vërtet, do e gjejnë kohën për ju.

Peshqit – Kur Peshqit bien në dashuri ata nuk e fshehin. Ata e shfaqin edhe tek njerëzit përreth.