• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi

Keni ndërmend të bëni tatuazh? Bazohuni tek shenja juaj e horoskopit…

Disa ide tatuazhesh bazuar në shenjën tuaj të horoskopit:

Bëhuni një Dash spontan dhe i guximshëm duke bërë këtë tatuazh të mrekullueshëm në kyçin e dorës

1471851786-1470345735-aries-2

Bëhuni një Dem i lirë duke bërë tatuazh simbolin e shenjës suaj

1471851795-1470345817-taurus3

Binjakët njihen si njerëz social kështu që ky tatuazh është fillim i bukur i një bisede

1471851801-1470344568-screen-shot-2016-07-19-at-122444-pm

Gaforret janë kreativë kështu që do ta dashuroni vendin se ku mund të bëhet ky tatuazh. Lidhini flokët për të treguar tatuazhin tuaj

1471851808-1470345869-cancer

Ky tatuazh për Luanët me shenjën tuaj do të duket shumë sexy në trupin tuaj

6e0a39ac29ea09aa60f778553f023056

Shenja e Virgjëreshës prapa veshit është perfekte për shenjën tuaj meqënëse njiheni si pak të turpshëm

1471851824-1470345920-virgo

Perfeksioni i këtij tatuazhi i shkon përshtat Peshoreve

1471851831-1470344894-screen-shot-2016-07-19-at-13256-pm

Akrepët pasionantë do e shfaqin më shumë sensualitetin e tyre me këtë tatuazh 

a4a040d210a90b044f4d5e9ddb34afbc

Finesa e këtij tatuazhi i shkon përshtat Shigjetarëve

arrow-tattoo11

Duke qënë se Bricjapët janë të veçantë ju mund të bëni tatuazh emrin e shenjës suaj në qafë 

capricorn-tattoo-designs-4

Ujorët janë cool kështu që ky tatuazh me shenjën tuaj do ngjante shumë bukur

1471851857-1470346089-aquarius-2

Një tatuazh i vogël në gishtin e unazës për Peshqit ngjan shumë fin

tumblr_m3sk79wwvh1qfmoj4o1_500