• youuinsttaaffccbb
TEST
Evente, Fotot, Vetëm në WHO

FOTOT / Ja kush ishin të ftuarit VIP në festën e 3-vjetorit të “WHO”

Festa e 3-vjetorit të revistës “WHO” mblodhi në “Vila Toscana” personalitete të të gjitha fushave në një sallë të arreduar plot shije nga “Geraldina Sposa”. Personazhe të njohur të jetës politike si: Monika Kryemadhi, Nora Malaj, Erisa Xhixho, Lajla Përnaska, etj u bënë pjesë e një ambienti ftues që për kryefjalë kishte argëtimin. Dhe kur vjen puna për argëtim, kush më mirë sesa ata, artistët më të famshëm shqiptarë dinë ta ofrojnë atë. Emra si: Manjola Nallbani, Eranda Libohova, Eneda Tarifa, Era Rusi, Rovena Dilo, Eli Fara, Vikena Kamenica, Juliana Pasha, Kejsi Tola, Olta Boka, Sinan Hoxha, Renis Gjoka, Kastro Zizo, Silva Gunbardhi, Greta dhe Eni Koçi, e plot e plot të tjerë u bënë pjesë e festës me magjinë e tyre. Por nuk mbaron këtu gjithçka, personazhe të dashur të ekranit si: Marina dhe Luana Vjollca, Olti Curri, Valbona Selimllari, Holta Dulaku, Ilda Bejleri, Orinda Huta dhe Turjan Hyska, Armina Mevlani, Anjeza Maja, Mira Kazhani, etj, ishin pjesë e gëzimit tonë me energjinë e tyre të mirë… Më poshtë sjellim një galeri të plotë të asaj që ndodhi në festën e “RevistaWho.Com”. (FOTO TE TJERA NE ARTIKUJT PASARDHES) / revistawho.com

logo00027 logo00026 logo00024 logo00021 logo00029 logo00020 logo00019 logo00017 logo00016 logo00015 logo00014 logo00030 logo00002 4logo00029 4logo00028 4logo00027 4logo00026 4logo00025 4logo00024 4logo00023 4logo00021 4logo00016 4logo00015 4logo00014 4logo00013 4logo00012 4logo00010 4logo00009 4logo00007 3logo00010 3logo00009 3logo00007 3logo00006 2logo00025 2logo00026 3logo00001 3logo00002 1logo00061 1logo00060 3logo00003 1logo00066 1logo00050 1logo00048 1logo00053 1logo00041 1logo00051 1logo00017 1logo00016 1logo00009 1logo00001
<
>
Ervin Kurti, Suada Daci, Eraldo Rexho, Kristina Neranxi, Fatma Methasani, Linda Kora