close
EventeFototVetëm në WHO

FOTOT / Ja kush ishin të ftuarit VIP në festën e 3-vjetorit të “WHO”

logo00016

Festa e 3-vjetorit të revistës “WHO” mblodhi në “Vila Toscana” personalitete të të gjitha fushave në një sallë të arreduar plot shije nga “Geraldina Sposa”. Personazhe të njohur të jetës politike si: Monika Kryemadhi, Nora Malaj, Erisa Xhixho, Lajla Përnaska, etj u bënë pjesë e një ambienti ftues që për kryefjalë kishte argëtimin. Dhe kur vjen puna për argëtim, kush më mirë sesa ata, artistët më të famshëm shqiptarë dinë ta ofrojnë atë. Emra si: Manjola Nallbani, Eranda Libohova, Eneda Tarifa, Era Rusi, Rovena Dilo, Eli Fara, Vikena Kamenica, Juliana Pasha, Kejsi Tola, Olta Boka, Sinan Hoxha, Renis Gjoka, Kastro Zizo, Silva Gunbardhi, Greta dhe Eni Koçi, e plot e plot të tjerë u bënë pjesë e festës me magjinë e tyre. Por nuk mbaron këtu gjithçka, personazhe të dashur të ekranit si: Marina dhe Luana Vjollca, Olti Curri, Valbona Selimllari, Holta Dulaku, Ilda Bejleri, Orinda Huta dhe Turjan Hyska, Armina Mevlani, Anjeza Maja, Mira Kazhani, etj, ishin pjesë e gëzimit tonë me energjinë e tyre të mirë… Më poshtë sjellim një galeri të plotë të asaj që ndodhi në festën e “RevistaWho.Com”. (FOTO TE TJERA NE ARTIKUJT PASARDHES) / revistawho.com

Kejsi Tola, Juliana Pasha, Olta Boka Olta Boka Turjan Hyska, Nora Malaj dhe Orinda Huta Maya Rovena Dilo Armina Mevlani Eli Fara Marina Vjollca Era Rusi Era Rusi Armina Mevlani Jeta Faqolli dhe Ela Gjoni Era Rusi Eranda Libohova Ilir Shaqiri Enkeleda Zeko Ambra Meda Xhoi Jakaj Valbona Mema dhe i biri, Elxhin Eneda Tarifa Valentina Marku dhe Ersi Ngjela Klotilda Harka dhe Irena Shabani Nora Malaj Gerta Heta dhe Matko Djarmati Xhulia Karavella Julka Gramo Evisa Muho Sidit dhe Enes Reka Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta Lori Haxhiu Ylli Baka Xhesika Polo Eraldo Rexho, Erion Zeqiraj Isida Mollaymeri, Adrola Dushi Ermelinda Hoxhaj, Klodiana Lala Xhensila pere Erisa Xhixho Kamela Islamaj, Orgesa Zaimi Erisa Xhixho, Monika Kryemadhi dhe Iris Luarasi Eni Jani, Inis Gjoni Roza Lati, Eraldo Rexho dhe Rita Lati Shpat Kasapi dhe Eraldo Rexho Ervin Kurti, Suada Daci, Eraldo Rexho, Kristina Neranxi, Fatma Methasani, Linda Kora Balina Bodinaku dhe SInan Hoxha Albina Gjergji dhe Eraldo Rexho Florian Agalliu me partneren Renisa Shabani dhe Rudi Hizmo Renis Gjoka dhe Kastro Zizo Eneda Tarifa Inis Gjoni dhe Anais Lika
Tags : 3 vjecaktoreartisteditelindjafestafototKengetarepolitikaneprezantuesrevista whoRevistaWho.ComshowTe famshemTVVIPWho AlbaniaWho Magazine
loading...