Vetëm në WHO

kolazhi-1111

Binjakët e Valbona Çobës bëjnë 2 vjeç, ja fotot e festës

Elira dhe Brendon, binjakët e supermodeles së parë shqiptare Valbona Çoba, që numëron edhe disa suksese të rëndësishme ndërkombëtare, kanë festuar sot 2-vjetorin e lindjes. Fotot e festës të siguruara…

Lexo më shumë
kolazh

Nga REVISTAWHO.COM / Kur fama të bën politikan… Këngëtarë, gazetarë, modelë e ish-banorë të “BB”, që u bënë pjesë e partive

Nëse emrave të rinj që synojnë të identifikohen në politikë për të nisur më pas një karrierë në këtë fushë, u duhet një punë e madhe për t’u bërë të…

Lexo më shumë
kolazhi-i-pergjithshem

Nga “REVISTAWHO.COM” – “Bëmë baba të të ngjaj”, fëmijët VIP që ndoqën rrugën e prindërve

Nga Nada Duro Të ecësh në gjurmët e babait… Kjo do të ishte fjalia më e përshtatshme për të nisur këtë artikull që na tregon se artistë të njohur të…

Lexo më shumë
kolazhi-i-plote

Nga REVISTAWHO.COM / Transformimet VIP, si u shndërruan nga “XL” në “L” e “M” personazhet e famshëm shqiptarë… Kilogramët që kanë humbur

Nga Romina Vela – revistawho.com Edhe pse tashmë jemi mësuar t’i shohim VIP-at shqiptarë të kuruar e me përmasa trupore gati gati si të modeleve, disa prej tyre jo gjithnjë…

Lexo më shumë
kolazhhh-njerez-dhe-fateee

NGA REVISTAWHO.COM / Ku janë sot “Flori, Era, Lola, Didi, Xhema, Durimi, Betimi…” personazhet e dashur të “Njerëz dhe Fate”

Kur telenovela “Njerëz dhe Fate” filloi transmetimin e saj në TVSH, “mbërtheu” pas ekranit miliona shqiptarë që prisnin plot ankth e frikë se çfarë do të ndodhte me fatin e…

Lexo më shumë
finaleee

Nga REVISTAWHO.COM / “Nuse, jo në dasmën time”… Vajzat VIP që provuan fustanin e bardhë (FOTO)

Nga Nada Duro Fustani i bardhë i nusërisë është ëndrra e çdo femre. Disa nga personazhet publike shqiptare e kanë përjetuar këtë ndjesi kaq të bukur e disa të tjera…

Lexo më shumë

Page 3 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password