Vetëm në WHO

BeFunky Collage

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë…

Lexo më shumë
befunky-collage

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë…

Lexo më shumë
tg5tg

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë…

Lexo më shumë
btfh

2016-2017/ Të bekuara! Këto janë vajzat VIP që u bënë nëna dhe që presin të bëhen…

Për disa nga vajzat e ekranit dhe skenës sonë, viti 2016 do të mbetet më i bukuri për shkak se kanë përjetuar për herë të parë ose të dytë emocionet…

Lexo më shumë
befunky-collage

VITI I RI/ Si festohet nëpër botë. Shega, thjerrëzat…Zbuloni çfarë iu sjell mbarësi e para

Ëndrrat dhe shpresat për një vit më të mirë se ai që kemi lënë pas, na e ka kthyer Vitin e Ri në një festë përtej simbolikës që përfaqëson. Lutjet…

Lexo më shumë
fw

2016 / VIP-a që u ndanë nga jeta, sherre, dasma e suksese! Ja ngjarjet që tronditën e gëzuan showbiz-in shqiptar

Ngjarjet e bujshme kanë qënë të pashmangshme këtë vit duke filluar nga sherri i reperit Noizy me moderatorin Ledion Liço e deri tek skandalet që shoqëruan ”Këngën Magjike”. Por nga…

Lexo më shumë
15624717_1169825246466826_2921450034778079232_n1

VITI I RI NË TIRANË/ Flet menaxherja e klubit të famshëm: Ja sekretet e jetës së natës, ju tregoj punën që fshihet pas

Teksa shëtit nëpër Tiranë vihet re sa shumë ka ndryshuar ajo në këtë prag festash. Dritat, zbukurimet e njerëzit që shijojnë argëtime të ndryshme të bëjnë vërtet përshtypje. Por si…

Lexo më shumë
befunky-collage

FOTOT/ Lelja, jeshile, blu, rozë… Këto janë vajzat VIP të fiksuara pas flokëve

Shumica e VIP-ave e dinë shumë mirë cila ngjyrë apo model flokësh ju shkon dhe e mbajnë për një kohë të gjatë. Por ka disa të tjerë që sot i…

Lexo më shumë
15683354_10211629308987627_1335890489_n

NGA REVISTAWHO.COM/ 2016-ta si telenovelë me shumë seri, këto janë lidhjet dhe ndarjet më të bujshme në Shqipëri

Viti që po lëmë pas, ashtu si dhe çdo vit tjetër shënoi ngjarje të rëndësishme në jetën e çdokujt. Por ata që kanë marrë vëmendje më të madhe ishin personazhet…

Lexo më shumë
13094156_10154096165780883_3949439211203998049_n

EKSKLUZIVE / I iku forcave të rendit?! Noizy përgjigjet për herë të parë: Jam arratisur nga policia vetëm…

Gjatë ditës së sotme qarkulloi në media lajmi se pas një konfortimi me policinë reperi i suksesshëm Noizy është arratisur bashkë me mjetin e tij nga forcat e rendit. Sipas…

Lexo më shumë

Page 1 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password