Udhetim

Dëshironi të udhëtoni?! Ja 12 qytetet më të bukura të Europës që ju ofrojnë një fundjavë të gjatë (FOTO)

Sa herë që mendojmë të përzgjedhim një destinacion për një fundjavë ndryshe nuk dimë nga t’ia nisim me kërkimet tona. Vetëm pak orë nga vendi ku jetoni, “ELLE” ju sugjeron…

Lexo më shumë

NGA “REVISTAWHO.COM”/ Udhëtim në bukuritë e Shqipërisë mbuluar nga dëbora, ja ku duhet patjetër të shkoni

Sezoni i turizmit dimëror në vend sapo ka nisur. Tashmë është kthyer në një traditë e bukur për familjet shqiptare të vizitojnë vendet që zbardhen nga dëbora. Megjithëse infrastuktura rrugore…

Lexo më shumë

Kjo vajzë ka udhëtuar në 180 vende të botës. Do habiteni për sa ditë…

Çdo njeri do dëshironte të udhëtonte në vende të ndryshme. Por planeti jonë është aq i madh sa që mendojmë se nuk do t’ja dilnim të vizitonim të gjithë vendet….

Lexo më shumë

15 mrekullitë e botës nuk janë ashtu siç duken!

Fotot e mrekullueshme në internet na tregojnë se çdo vend turistik duket si parajsa në tokë. Por shikoni fotot më poshtë për të zbuluar të vërtetën.   Muri kinez Santorini,…

Lexo më shumë
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)
 • Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)

Lamtumirë Brooklyn – Përshëndetje Harlem, lagjja më në modë e New York… (FOTOT)

Harlem-i, lagjja më emblematike e komunitetit afro-amerikan , është shndërruar në vendin që duhet të vizitoni patjetër kur të shkoni në New York. Që prej viteve 20, nuk ishte parë një…

Lexo më shumë

Nica – 4 milionë turistë në vit, qyteti i insipirimit dhe traditës (FOTO)

Qyteti i Nicës, ndodhet në Francë dhe është destinacioni i dytë më i famshëm në këtë shtet. Qyteti i palmave ka një hapësirë territoriale prej 13 km2 dhe numëron rreth…

Lexo më shumë

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password