close

Pa kategori

Rikja e bukur, pa shikoni pak motrën e saj

2055C7E2-957D-425F-A192-08B5CEF595E8

Edhe pse ka kaluar shumë kohë pas pjesëmarrjes në Big Brother, Rike Roci vazhdon të komentohet në media.

Vajza sexy tashmë po na prezanton dhe anëtarët e familjes.

Rikja ka postuar në Insta Story një foto të së motrës duke treguar se bukurinë e kanë në gen.

 

lexo më shumë

Nora Istrefi shtatzënë? Këngëtarja rrëfen të vërtetën

FC816F09-4DA3-4F25-B129-F5F82ED5760F

Së fundmi këngëtarja Nora Istrefi po përflitet për një shtatzëni të dytë. Shkak është bërë një foto e postuar nga Nora, ku dukej barku i rrumbullakosur.  Në një prononcim për Gazetën Express, ajo thotë se nuk ka asgjë të vërtetë rreth shtatzënisë së saj. “Jo, nuk jam shtatzënë. Nuk ka kurgjë të vërtetë, pa merak”, u shpreh Istrefi duke qeshur. E ndërkaq sa i përket muzikës, atë nuk do ta shohim me ndonjë projekt të ri deri mbas Vitit të Ri.

“Kam pas plan me plasu diçka, mirëpo projekti është shty, do të del mbas Vitit të Ri. Nuk e di akoma a do të jetë bashkëpunim apo vetëm, por e di që do të jetë ritmike”, shtoi ndër të tjera Nora për Express.

lexo më shumë

Mbesa e Marinës feston ditëlindjen, ja urimet me spec të çiftit

BC73AF99-F865-4919-A364-92749FB95F20

Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret Marina dhe Luana Vjollca, ka festuar ditëlindjen dhe mesazhet që ka marrë ika bërë publike. Ndër më të veçantat kanë qenë ato të Marinës dhe Getoarit që e kanë bërë të qeshë pa fund.

“Jeta ime e bukur gëzuar ditëlindjen. Të pafsha lart e më lart shpirt. Tu plotësofshin gjithë dëshirat dhe me një burrë. Të dua nuc”, i ka shkruar Marina.

Nuk vonoi shume dhe Jori ka publikuar dhe mesazhin që i ka dërguar bashkëshorti i Marinës, reperi Getoar Selimi.

 

lexo më shumë

Dren Abazi do ta festojë kështu 10 vjetorin e karrierës së tij

F0B949FE-A52A-4A6F-B337-BE4C1D3DDC32

Kantautori i njohur kosovar, Dren Abazi dhe bendi i tij Zig Zag Orchestra pritet që të promovojnë albumin e tyre më të ri.
Këtë herë kanë vendosur ta sjellin në një tjetër formë, me anë të një koncerti.

Ky është njoftimi i Drenit dhe Zig Zag Orchestras i bërë nëpër rrjetet sociale.

Një natë “Mes Yjesh”

Pas një suksesi të gjatë e të padiskutueshëm në skena të rëndësishme europiane dhe në mbarë trojet shqiptare, më në fund rikthehet në Tiranë, një nga artistët më të sukseshëm shqiptar të viteve të fundit, Dren Abazi.

Kantautori Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra, një nga bandat shqiptare më autentike, do të promovojnë albumin e tyre më të ri me një koncert live, i cili premton një eksperiencë magjike për publikun kryeqytetas.

Drenin, në këtë koncert special, I cili përkon edhe me 10 vjetorin e tij në skenë, do ta shoqërojë orkestra e madhe prej 15 instrumentistësh.

Albumi, “Mes Yjesh” përmbledh disa prej produksioneve më të mira të band-it të publikuara gjatë viteve të fundit. Të gjitha copëza të një repertori ku ndërthuren mjeshtërisht ritmet ballkanike me nota jazz apo me nuanca klezmer dhe ska.

Bëhu pjesë e një nate “Mes Yjesh”, me muzikë live, emocione unike dhe surpriza!

lexo më shumë

Një tjetër bebush po vjen në jetë… Çifti i showbiz-it prindër për herë të dytë…

568C24E2-72CD-4F94-A50F-D8B88D8C003D

Duket se viti 2018-të do të na gjejë me shumë bebusha të rinj në showbiz. Janë të shumtë personazhet publikë që pritet të bëhen prindër vitin e ardhshëm… POR si gjithnjë revistawho.com do t’ju tregojë një tjetër personazh publik që pritet të bëhet prind për herë të dytë.

Bëhet fjalë për modelin e famshëm shqiptar, Alesio Alia i cili do të bëhet baba për herë të dytë, ndërsa bukuroshja Jolie Rose do të bekohet me një vëlla.

”Ne e kishim planifikuar fëmijën e dytë. Para një jave e morëm e vesh që do të ishte djalë. Jemi të bekuar që do të kemi tashmë një vajzë dhe një djalë”, ka thënë Alesio për revistawho.com.

A do ta ndajë tashmë Alessio dashurinë mes djalit dhe vajzës, Alessio na thotë se dashuria e parë nuk harrohet. “ Dashuria e parë mbetet e para dhe nuk harrohet, por ardhja në jetë e një fëmije është bekim dhe nuk krahasohet me asnjë ndjenjë në botë”, është shprehur Alessio.

Ai ka thënë gjithashtu se fakti që është djalë ka gëzuar jo vetëm Alession që do të ketë tashmë një pasardhës, por edhe familjen e bashkëshortes e tij Katherine e cila ka në familjen e saj edhe dy motra.

Revistawho.com i uron Katherine shtatzëni të mbarë dhe pse jo të na sjellë në jetë një bukurosh ashtu si motra e tij, Jolie Rose./revistawho.com

lexo më shumë

Rudina Dembacaj: Bashkëshortit i them çdo ditë, je në nominim

78790669-16E2-47CA-8B8B-F06B6EE9B95A

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj, është e njohur për batutat dhe karizmën e saj.

E tillë ka qenë edhe intervista e saj e fundit në emisionin “Chic” të Fjodora Fjorës, ku ajo veç angazhimeve të saj ka folur edhe për marrëdhënien e saj bashkëshortore.

”Unë falenderoj zotin për këtë marrëdhënie që kam. I them Aleksit çdo ditë je në nominim”, ka thënë duke qeshur aktorja e humorit.

Ajo aktualisht është duke vijuar si konkurrente në Dance with Me si dhe me programin e saj, “Mos i fol shoferit” në Ora News./revistawho.com

lexo më shumë

Ky është urimi i Rita Orës për festën e Pavarësisë

0F91314C-052C-4CCC-8601-32B5FD231261

Ditën e sotme, rrjetet sociale janë mbushur me urime të shumta prej figurave publike me rastin e 28 Nëntorit.
Kjo festë nuk është harruar as nga Rita Ora.

Nga Kenia Ora ka shfrytëzuar Instagramin për një urim për gjithë shqiptarët.

‘Urime dita e pavarësisë Shqipëri. Ju dua njerëz’ – ka qenë mbishkrimi i Ritës në postimin e bërë.

lexo më shumë

E dinit që “Anxhali” dikur ka qenë Miss? Ja si dukej aktorja me kurorën e më të bukurës

3B8E5B69-8001-41BF-A37F-D29F3D19D41E

Daljeet Kaur e njohur si “Anxhali” me rolin e saj në serialin më të ndjekur indian “Si ta quaj këtë dashuri”, është një nga aktoret më të dashura për indianët. Por jo vetëm aktore, Daljeet dikur ka qenë Miss. Në vitin 2004 ajo është shpallur “Miss Prune”. Gjithashtu ajo ka qenë finalist në disa kompeticione bukurie si “Miss Navy, Miss Mumbai, dhe Miss Maharashtra”. Aktorja është komentuar gjithnjë për ëmbëlsinë që e karakterizon. Po në vitin 2004 Daljeet filloi aktrimin, profesion të cilin e vazhdon edhe sot. Ajo është nënë e një djali ndërsa martesës me bashkëshortin i ka dhënë fund 2 vite më parë duke shijuar kështu jetën vetëm me djalin e saj.

lexo më shumë

“Bomba atomike” e Ledrit dhe Noizyt

29D4C209-74D0-43AF-BF0F-682280385C85

Ai pritet të jetë dueti më interesant dhe i bukur. Madje menaxheri i Ledri Vulës, Faton Shoshi e ka cilësuar atë si një bombë atomike.

”Djemtë e mi,bomba atomike”, shkruan Shoshi në foto.

Të reperet janë emrat më në zë të showbizit andaj ky duet pritet të jetë shumë i suksesshëm.

lexo më shumë
1 2 3 31
Page 1 of 31