Në Kopertinë

INTERVISTA EKSKLUZIVE / Almeda Abazi: Propozimi për martesë, fustani, dasma me ‘Napolonin’ në ‘ LA’ ditën e lindjes sime dhe marrëdhënia me prindërit e Tolgahan…

Nga revistawho.com Rrëfimi që do të lexoni më poshtë, është si një përrallë e kohëve moderne. Një vajzë shumë e bukur dhe e pafajshme gjeti dashurinë dhe tani po jeton…

Lexo më shumë

NË KOPERTINË / E bukura Fioralba Dizdari: Ju tregoj për ceremoninë e Trump, kush më ftoi dhe si ishte atje

Nga revistawho.com / Foto: Endrit Mërtiri / Hair & Make Up: Suela Çangu / Veshjet: Butik Bazaart; Busti pink: Danida Fashion Gazetarët e dinë se në rastet kur personazhi që…

Lexo më shumë

EKSKLUZIVE / Adelina Ismaili: Më mungon aroma prej nëne, ja çfarë do t’i tregoj bebes sime për Monën (PJESA 2)

Nga revistawho.com RevistaWho.Com solli dje intervistën e parë të Adelina Ismailit për periudhën më të bukur të jetës së saj. Ndërsa sot vijon rrëfimi për humbjen më të madhe që…

Lexo më shumë

EKSKLUZIVE/ Adelina Ismaili: Bebushi im është këtu, tani gjithçka ka tjetër kuptim (PJESA 1)

Nga revistawho.com Kjo kopertinë është unike, sepse e tillë është kjo intervistë dhe personazhi që rrëfehet. Adelina Ismaili po kalon periudhën më të bukur të jetës së saj e detajet…

Lexo më shumë

NË KOPERTINË / Brenda shtëpisë së Holtës, bilanci i një viti që u mbyll me suksesin e “TSQV”

Nga RevistaWho.Com / Fotot: Geljant Kaleci Një Bethlehem i paqtë zë vend pranë pemës së festave që nis në dysheme dhe mbërrin deri në tavan. Mandej, më në qendër të…

Lexo më shumë

NË KOPERTINË/ Vesa Luma dhe Big Basta: Festat tona të para në shtëpi, ju tregojmë jetën e re pas ardhjes së Lian

Nga RevistaWho.Com / Fotot: Henris Kuka / Hair & Make Up: Suela Çangu / Falenderime për “Dolce Casa”, dyqanin unik të arredimit Të caktoje një ditë set-i fotografik me ta,…

Lexo më shumë

NË KOPERTINË / Rrëfimi i Alessio Aliajt: Ju prezantoj me gruan e jetës sime, së shpejti bëhemi prindër

Nga revistawho.com Modelit seksi, gjithnjë i veshur bukur, rrethuar me njerëz të famshëm e vajza të bukura, po i ndryshon jeta përgjithmonë. Kohët kur ai i priste agimet në ‘club’-et…

Lexo më shumë

INTERVISTA / Arlinda Garuci: Dieta, fustani perfekt

Foto: Pirro Beati Nutricionistja Arlinda Garuci, ndan në një intervistë me revistawho.com rëndësinë e dietës së personalizuar, gabimet që bëjmë duke u besuar dietave të internetit si dhe na jep…

Lexo më shumë

NË KOPERTINË / Ermal Mamaqi: Ami m’i ka mësuar të gjitha hilet, ju rrëfej ëndrrat e mia për Joelin…

Nga RevistaWho.Com / Fotot: Endrit Mërtiri / Veshja: Cacharel Ermal Mamaqi është rasti tipik i shprehjes “të nxjerr më këpucë të kuqe”. Përveçse t’i merr të gjitha lekët kur vjen…

Lexo më shumë

NË KOPERTINË / Renato Mekolli: Sekretet që ia them “asaj” në kuzhinë

Nga revistawho.com / Fotot: Pirro Beati / Video: Blerti Talelli Ai është një mik i revistawho.com, sepse ka ndarë me ne jo vetëm ekskluzivitete nga jeta e tij, por edhe…

Lexo më shumë

Page 1 of 7

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password