Në Kopertinë

adelina-1

EKSKLUZIVE / Adelina Ismaili: Më mungon aroma prej nëne, ja çfarë do t’i tregoj bebes sime për Monën (PJESA 2)

Nga revistawho.com RevistaWho.Com solli dje intervistën e parë të Adelina Ismailit për periudhën më të bukur të jetës së saj. Ndërsa sot vijon rrëfimi për humbjen më të madhe që…

Lexo më shumë
16009839_10157983462190363_147289021_o

EKSKLUZIVE/ Adelina Ismaili: Bebushi im është këtu, tani gjithçka ka tjetër kuptim (PJESA 1)

Nga revistawho.com Kjo kopertinë është unike, sepse e tillë është kjo intervistë dhe personazhi që rrëfehet. Adelina Ismaili po kalon periudhën më unike të jetës së saj e detajet do…

Lexo më shumë
whoonline43

NË KOPERTINË / Brenda shtëpisë së Holtës, bilanci i një viti që u mbyll me suksesin e “TSQV”

Nga RevistaWho.Com / Fotot: Geljant Kaleci Një Bethlehem i paqtë zë vend pranë pemës së festave që nis në dysheme dhe mbërrin deri në tavan. Mandej, më në qendër të…

Lexo më shumë
whoooo-kopertina-big

NË KOPERTINË/ Vesa Luma dhe Big Basta: Festat tona të para në shtëpi, ju tregojmë jetën e re pas ardhjes së Lian

Nga RevistaWho.Com / Fotot: Henris Kuka / Hair & Make Up: Suela Çangu / Falenderime për “Dolce Casa”, dyqanin unik të arredimit Të caktoje një ditë set-i fotografik me ta,…

Lexo më shumë
whoooo kopertinaalesio aliaI.indd

NË KOPERTINË / Rrëfimi i Alessio Aliajt: Ju prezantoj me gruan e jetës sime, së shpejti bëhemi prindër

Nga revistawho.com Modelit seksi, gjithnjë i veshur bukur, rrethuar me njerëz të famshëm e vajza të bukura, po i ndryshon jeta përgjithmonë. Kohët kur ai i priste agimet në ‘club’-et…

Lexo më shumë
whoooo kopertinaARLINDA GARUCI.indd

INTERVISTA / Arlinda Garuci: Dieta, fustani perfekt

Foto: Pirro Beati Nutricionistja Arlinda Garuci, ndan në një intervistë me revistawho.com rëndësinë e dietës së personalizuar, gabimet që bëjmë duke u besuar dietave të internetit si dhe na jep…

Lexo më shumë
whoooo-kopertina-ermal-mamaqitreshe-pdf

NË KOPERTINË / Ermal Mamaqi: Ami m’i ka mësuar të gjitha hilet, ju rrëfej ëndrrat e mia për Joelin…

Nga RevistaWho.Com / Fotot: Endrit Mërtiri / Veshja: Cacharel Ermal Mamaqi është rasti tipik i shprehjes “të nxjerr më këpucë të kuqe”. Përveçse t’i merr të gjitha lekët kur vjen…

Lexo më shumë
renato-mekolli-jeshile

NË KOPERTINË / Renato Mekolli: Sekretet që ia them “asaj” në kuzhinë

Nga revistawho.com / Fotot: Pirro Beati / Video: Blerti Talelli Ai është një mik i revistawho.com, sepse ka ndarë me ne jo vetëm ekskluzivitete nga jeta e tij, por edhe…

Lexo më shumë
2016-10-28-photo-00000086

EKSKLUZIVE / Flet Arbana Osmani: “Dua të të bëj të lumtur” kalon çdo pritshmëri, mungesat në shtëpi tek Joni dhe rikthimi në “Big Brother”

Nga “revistawho.com” Nesër mbrëma në ekranin e “Top Channel” rikthehet Arbana Osmani. E cilësuar shpesh si prezantuesja më e mirë shqiptare, Osmani do të drejtojë një format të ri, që…

Lexo më shumë
inisgjoni00003

EKSKLUZIVE / Inis Gjoni në një rrëfim të gjatë për të bijën, kujt i ngjan Coco dhe çfarë ëndërron mami për të (FOTO FANTASTIKE)

Nga revistawho.com / Fotot: Endrit Mërtiri dhe Pirro Beati / Falenderime për Lotus Spa Wellnes Center në Tiranë dhe për Palace Hotel & SPA në Durrës Inis Gjoni, vjen në të…

Lexo më shumë

Page 1 of 7

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password